همه روزه 18:00- 10:00
تهران_میدان شوش خیابان صابونیان پاساژ ایرانیان طبقه منفی یک پلاک77 location

بهتـــرین ظـــروف پـــذیرایی چــه ظرف‌هایی هستند؟!

آشنایی با ظروف پذیرایی کلاسیک

سرویس پذیرایی مناسب سبک کلاسیک، شامل ظروف سرامیکی و ظرف های چینی میباشد. ظروف پذیرایی کلاسیک معمولاً طرح دار میباشد. شما میتوانید متناسب با دکوراسیون منزل اقدام به خرید این ظروف کنید. اصولاً سرویس غذاخوری سرامیکی جزو ظروف مجلل محسوب میشود. اگر میخواهید مهمانی های خود را تجملاتی تر برگزار کنید، میتوانید از ظروف پذیرایی سرامیکی سفید همراه با طرح های طلایی استفاده کنید. از قدیم تا الان ظرف هایی که رگه هایی از رنگ طلایی در طراحی و ساختشان استفاده میشود، به سرویس پذیرایی سلطنتی معروف هستند و بهترین گزینه برای سبک کلاسیک هستند. همچنین میتوان گفت ظرف هایی با طرح و نقش گل، جزو پر فروش ترین طرح ها در این سبک میباشند. در ادامه نمونه هایی از ظروف پذیرایی کلاسیک را خواهید دید.

بررسی کامل ظروف پذیرایی مدرن

ظروف آرکوپال یا همان اوپال جزو ظروف جدید و پرطرفدار در بازار محسوب میشوند. به همین خاطر برای سبک های مدرن مناسب میباشند. همچنین شما میتوانید از ظروف سرامیکی نیز برای چیدمان منزل به سبک مدرن استفاده کنید. توجه کنید که در سبک مدرن نیز همانند سبک مینیمال، معمولاً از ظروف با طراحی ساده استفاده میشود.

از خاص ترین ظروف پذیرایی مدرن میتوان به سرویس های پذیرایی چوبی اشاره کرد. این ظروف بهترین گزینه برای ایجاد دکوراسیون طبیعی و مدرن میباشند. ظروف چوبی بدلیل طراحی خاصی که دارند به یونیک و خاص شدن چیدمان شما کمک میکنند. در ادامه برخی از ظروف مناسب سبک مدرن را مشاهده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *