همه روزه 18:00- 10:00
تهران_میدان شوش خیابان صابونیان پاساژ ایرانیان طبقه منفی یک پلاک77 location

در مورد جدیدترین قهوه ساز چه قدر می‌دانید؟

پیدا کردن یک فنجان قهوه خوب در هنگام سفر می ­تواند کار دشواری باشد.

اگر می­خواهید قهوه خود را به همان شیوه­ای که دوست دارید بنوشید، چرا خودتان آن را درست نمی­کنید؟ بسیاری از قهوه­ سازهای مناسب وجود دارند که می ­توانید در سفر از آن­ها استفاده کنید.

از آنجا که گزینه های بسیاری وجود دارد، انتخاب بهترین قهوه­ ساز مسافرتی ممکن است دشوار باشد.

برای اطمینان از اینکه قهوه ­سازی را تهیه می­ کنید که مناسب نیازهای شما است، ابتدا باید از خودتان چند سوال بپرسید. صادق باشید!

شما کدام نوع قهوه را ترجیح می­دهید؟

اگر در یک جزیره دورافتاده باشید و فقط می ­توانید یک نوع قهوه را برای باقی عمر خود انتخاب کنید، چه چیزی را انتخاب می­کنید؟ قهوه ترجیحی شما نقطه شروع جستجویتان برای دستگاه قهوه ­ساز قابل حمل است.

چقدر فضا دارید؟

فقدان فضا یک واقعیت معمول در میان مسافران است، به ویژه در میان کسانی که زیاد سفر می­کنند. حتی اکثر عاشقان قهوه، احتمالاً یک دست لباس را به یک مجموعه کامل از لوازم جانبی Kalita Wave ترجیح می­دهند. وزن نیز باید در نظر گرفته شود. اگر به دنبال چیزی هستید که در پروازها یا سفرهای کمپینگ با خود ببرید، باید اطمینان حاصل کنید که برای حمل به اندازه کافی سبک است.

قوی یا ضعیف؟

آیا شما یک مسافر شهری هستید، یا قهوه را در یک اردوگاه زیر آسمان باز برپا خواهید کرد؟ بعضی از دستگاه­های قهوه ­ساز نیاز به برق دارند، در حالی که بقیه اینطور نیستند.

چه چیز دیگری نیاز دارید؟

چند مورد لوازم جانبی مورد نیاز برای تولید یک فنجان قهوه رضایت­ بخش با استفاده از روش دم کردن مخصوص خودتان نیاز است؟ فیلترهای قهوه، آسیاب، فنجان­های اندازه­گیری و غیره به وزن و هزینه اضافه می­کنندآیا می­خواهید چیزی ساده ­تر انتخاب کنید یا همه چیز را مانند خانه انجام دهید؟

چه چیز دیگری را برای دم کردن قهوه باید در به همراه داشته باشید؟ تا اینجا عنوان کردیم که انواع زیادی از دستگاه­های قهوه ­ساز قابل حمل در بازار وجود دارد. بسته به نوع، شما به برخی تجهیزات دیگر نیز نیاز خواهید داشت. قهوه­ ساز مورد نظر شما هر چه باشد، حداقل به سه چیز بسیار اساسی نیاز خواهید داشت. بیایید آن­ها را در بررسی کنیم :

قهوه آسیاب شده

بسیاری از طرفداران قهوه ترجیح می­دهند که دانه ­ها را درست قبل از دم کردن آسیاب کنند، که این کار در حال حرکت نیز ممکن است.

نه، نیازی به آوردن یک ماشین آسیاب الکتریکی ندارید، یک آسیاب دستی از نظر جا به جایی بهتر عمل می­کند.

با یک آسیاب دستی کوچک مانند Hario Mini ، لازم نیست تنها برای اینکه در حال سفر هستید، از قهوه آسیاب شده کهنه استفاده کنید.

البته، دانه ­های از قبل آسیاب شده نیز می ­تواند یک گزینه عملی باشد. با این وجود، مهم است که مطمئن شوید که از آن­ها به درستی نگهداری می­ کنید.

در یک ظرف خوب، قهوه می ­تواند حداقل تا چند هفته باقی بماند قبل از اینکه کهنه شود.

آب جوش

اگرچه بسیاری از قهوه ­سازهای قابل حمل نیاز به برق ندارند، شما نیاز به راهی برای جوشاندن آب دارید. برای مسافران شهری، کتری های سبک مسافرتی یک گزینه عملی است. در سفرهایی که بیشتر از منزل دور می ­شوید، اگر همراه خود ظرف داشته باشید می­ توانید آب را روی آتش بجوشانید. برای رانندگان خودرو، یک دستگاه گرمکن آب نیز جواب می ­دهد.

لیوان مسافرتی

هنگامی که قهوه خود را دم کردید، باید راهی برای خوب و گرم نگه داشتن آن پیدا کنید! یک لیوان مسافرتی خوب یکی از اجزای ضروری مجموعه ی قهوه در سفر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *